Menu
Your Cart

Gizlilik Politikası

Mağazamızda verilen tüm servisler antikmagaza.com adresinde kayıtlı  ve firmamıza aittir ve firmamız tarafından işletilir.

Antikmagaza.com ekibi olarak kayıtlı kullanıcılarımıza güvenli bir alış-veriş alanı sunmayı ilke edindik. Bu ilke çerçevesinde kullanıcılarımıza aşağıda sıralanan gizlilik hakları tanınmıştır;

 1-Elektronik posta adresiniz, reklam, tanıtım veya pazarlama amacıyla başka kuruluşlarla asla paylaşılmayacaktır.

2- Bizimle paylaştığınız üyelik bilgileri ve kişisel bilgileriniz, sizin onayınız dışında diğer üyelere açılmayacaktır.

3- Site sistemine girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Başka bir üyenin kişisel sayfanıza girmesi ve bilgilerinizi değiştirmesi mümkün değildir.

4-Antikmagaza.com ’a üye olurken sizden istenilen zorunlu bilgiler dışındaki alanları doldurmak zorunda değilsiniz.

5-Antikmagaza.com'da sadece, üyelik, fatura ve kargo işlemleri için gereken bilgileriniz toplanır ve antikmagaza.com sunucularında saklanır. Bu bilgiler başka bir yere aktarılmazlar.

6-Yukarıda belirtilen kişisel haklarınıza antikmagaza.com  tarafından teminat altına alınmıştır.

7-Firmamız, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği firmamiz tarafından Kredi Kartları Dolandırıcılığı'na karşı denetlenmektedir. Bu yüzden, alışveriş sitelerimizden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal ve adres/telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir.

8-Mağazamız,  web sitesi dâhilinde başka sitelere link verebilir. Firmamız, bu linkler vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Firmamıza ait sitede yayınlanan reklamlar, reklamcılık yapan iş ortaklarımız aracılığı ile kullanıcılarımıza dağıtılır. İş bu sözleşmedeki Gizlilik Politikası Prensipleri, sadece Mağazamızın kullanımına ilişkindir, üçüncü taraf web sitelerini kapsamaz.

9-Antikmagaza.com alışveriş sitesinde kullanılan tüm grafik, yazı ve resimlerin kullanım hakkı Antikmagaza.com  sitesine ait olup, izinsiz kullanım halinde her türlü yasal hakkını saklı tutar.

10- Antikmagaza.com sitesi üyelik şartlarına uymayan ya da etik davranmayan kişilerin üyeliklerini iptal edebilir ya da dondurabilir.

Tarafıma gerekli aydınlatmanın yapıldığını, metni okuduğumu ve anladığımı, herhangi bir etki altında kalmaksızın iş burada belirtilen kişisel verilerimin Antikmagaza.com tarafından işlenmesine açık bir şekilde rıza gösterdiğimi kabul, beyan ve taahhüt ederim.